با ما تماس بگیرید

 • کیلومتر 45 همدان، ملایر
 • ۱۹–۰۸۱۳۲۳۱۳۵۱۷
 • arasang.alvand1@gmail.com
 • ۸صبح الی ۵ بعد ازظهر

micronized silica

category:

سیلیس میکرونیزه سیلیس حاصل از استخراج سنگ معدن است که به پودر سیلیس تبدیل می شود و در صنایع بسیاری مورد بهره برداری قرار می گیرد. ما در شرکت اراسنگ الوند به ارائه ی پودر سیلیس میکرونیزه با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت برای شما عزیزان می پردازیم و شما می توانید برای خرید این محصول از طریق شماره های زیر اقدام کنید.

Contact us through the following numbers:

Cell phone of sales experts

Mining expert mobile phone

Description

Buy micronized silica powder: Hamadan silica powder is a cream-coloured powder with high adhesive properties. After mixing with mortar, it is unaffected by acid and base. This material is made of crushed quartz stone particles based on mineral fillers. This powder is generally available in three types micronized silica powder or flour, fine grain and sugar. To buy micronized silica powder in Isfahan or other cities, you can refer to the Ara Sang Alvand site. In the following article, we will introduce you to this material more

خرید سیلیس

What is silica powder?

This powder increases mechanical strength and plasticity after mixing with liquids and solids. It also increases thermal resistance, adhesion coefficient, high durability against impact and wear and improves quality. The following can be mentioned from its physical and chemical characteristics when buying micronized silica powder

 • Industrial name: Silica
 • Chemical formula: SiO2
 • Degree of purity: 99.85%
 • White color
 • Atomic number: 14
 • Atomic weight: 28.085
 • Specific weight: 2.33 grams per cubic centimeter
 • Difficulty: 7 on the mouse scale
 • Boiling point: 2355 degrees Celsius
 • Melting point: 1410 degrees Celsius

Chemical analysis of micronized silica

Element Sio2 Al2o3 Fe2o3 Cao L.O.I
Det.Limit
unit
%99.85 %0.07 %0.05 %0.03 %0.0

Application of pure silica powder

همانطور که سنگ سیلیس دارای کاربردهای زیادی است، نوع پودر silica که نمونه از محصول فرآوری آن است در صنایع گوناگون کاربرد دارد. نمونه ای از مصارف آن شامل صنعت ریخته گری، سرامیک سازی، پلاستیک، تصفیه کدورت آب، فیلتراسیون شنی و … می شود. یکی از جالب ترین کاربردهای آن در حوزه ساخت وسایل ورزشی است. در این زمینه برای افزایش جذابیت و زیبایی از پودر سیلیس رنگی استفاده می کنند. برای اطلاع بیشتر در مورد این عنصر فوق العاده می توانید به مقاله سیلیس چیست، مراجعه کنید. همچنین برای خرید پودر سیلیس میکرونیزه  و بررسی قیمت پودر سیلیس نیز می توانید به فروشگاه اراسنگ الوند مراجعه نمایید.

با توجه به این که  مقاومت این ماده بالاست؛ برای ساخت وسایل و بنای های که نیاز به مقاومت دارد از آن استفاده می کنند. یکی از مصارف مهم آن در صنعت ساختمان سازی است. پودر سیلیس خالص برای بتن نمونه از کاربردهای مهم آن است که موجب افزایش مقاومت سازه شما می شود. البته لازم به ذکر است که هر چقدر میزان خلوص سیلیس بیشتر باشد، محصول نهایی شما دارای دوام و ماندگاری بیشتری است.

خرید پودر سیلیس میکرونیزه

قیمت پودر سیلیس

قیمت این ماده تاثیر زیادی از این که از چه نوع مشی باشد، می پذیرد. در ایران در حال حاضر تولید مش های گوناگون با مجهزترین دستگاه ها و با بالاترین کیفیت صورت می گیرد. این فرایند توسط مجموعه های صنعتی بزرگی مانند آرا سنگ الوند اجرا می شود. قیمت پودر سیلیسیم نسبت با نمونه های خارجی قابل رقابت است. سایزبندی مش موجود در آرا سنگ طبق جدول زیر است:

code S400 S325 S230 S200 S170
Size(mesh) 400 325 230 200 170

انواع پودر Silica

پودر سیلیس همدان

همانطور که گفته شده این ماده در انواع متفاوت با کاربرد های گوناگون موجود است. انواع آن عبارتند از:

 • میکرونیزه: برای پر کردن تمامی منافذ ریز موجود در سطح بتن و ملات، کاهش نفوذ پذیری و افزایش چسبندگی مابین ماستیک ایزولاسیون و سطح های سیمانی (برای خرید پودر سیلیس میکرونیزه می توانید به www.arasangalvand.com مراجعه کنید).
 • دانه ریز: برای به وجود آوردن سطح اتکا زبر و افزایش چسبندگی در بخش های کاشی، سنگ و سرامیک بر روی لایه ایزولاسیون
 • شکری: برای کاهش مدول نرمی در ماسه خشن که در آخر منجر به حالت خمیری بتن و ملات

 

میکرونیزه پر کردن تمامی منافذ ریز موجود در سطح بتن و ملات
دانه ریز افزایش چسبندگی در بخش های کاشی
شکری کاهش مدول نرمی در ماسه خشن

قیمت و خرید پودر سیلیس میکرونیزه

همانطور که در مقاله قیمت پودر سیلیس همدان گفته شد صنایع گوناگونی برای انجام فرایند تولید خود به این ماده نیازمند هستند. این عنصر که به عنوان یکی از فراوان ترین مواد موجود در پوسته زمین است. شما برای خرید پودر سیلیس میکرونیزه می توانید سایت آرا سنگ الوند به عنوان بزرگ ترین تولید کننده پودر سیلیس همدان مراجعه کنید. این مجموعه فروش پودر سیلیس میکرونیزه در تهران و سراسر ایران را به صورت گسترده انجام می دهد.

سوالات متداول

خرید پودر سیلیس میکرونیزه چه مزایایی دارد؟

این پودر موجب افزایش مقاومت مکانیکی و خاصیت شکل پذیری بعد از مخلوط شدن با مایعات و جامدات دارد. همچنین موجب افزایش مقاومت حرارتی، ضریب چسبندگی، دوام بالا در برابر ضربه وسایش و بهبود کیفیت می شود.

کاربرد مهم پودر سیلیس چیست؟

برای ساخت وسایل و بنای های که نیاز به مقاومت دارد از آن استفاده می کنند.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “micronized silica”

Your email address will not be published. Required fields are marked *